Over

Interne Communicatiepartner is een label van La Plume Media. Het team van La Plume Media bestaat uit ervaren communicatie- en contentspecialisten. Onze werkwijze? Persoonlijk en transparant. Onze aanpak? Flexibel, weloverwogen en organisatiesensitief.

Veerle Focke

Veerle Focke

Algemeen Directeur / Communicatiespecialist

veerle@laplumemedia.nl

Gert-jan Dijkgraaf

Gert-Jan Dijkgraaf

Creatief Directeur / Audiovisueel specialist

gert-jan@laplumemedia.nl

Lilian ten Hove

Lilian ten Hove

Redactioneel Manager

lilian@laplumemedia.nl

Judith de Haan

Judith de Haan

Tekstschrijver

judith@laplumemedia.nl

Dionne Mokkenstorm

Dionne Mokkenstorm

Tekstschrijver en DTP’er

dionne@laplumemedia.nl

Marten Köpp

Marten Köpp

Animator

marten@laplumemedia.nl

Fester Koekoek

Fester Koekoek

Vormgever en DTP’er

fester@laplumemedia.nl

Vacature

La Plume is op zoek naar een
stagiair tekstschrijven.

veerle@laplumemedia.nl

Mark Tol

Mark Tol

DTP en montage

mark@laplumemedia.nl

Puck Junior

Puck Junior

Beveiliging en mascotte

 

 

 

Onze Partners

Voor de technische realisatie van onze werkzaamheden werken wij samen met verschillende partners.


Emark-transparant