Interne communicatie, grote externe waarde

Herkent u dit scenario? Een grote, op volle toeren draaiende marketingafdeling met mooie budgetten voor tientallen hippe marketingcommunicatiekanalen. Daarnaast een klein groepje communicatiecollega’s dat zich bezighoudt met interne communicatie. Communicatie aan medewerkers die het merk dagelijks uitdragen, mensen uit alle lagen van de bevolking met een enorm netwerk, collega’s die zich het grootste deel van hun dag keihard inzetten voor het bedrijf.

Wij menen dat deze medewerkers een minstens zo belangrijk visitekaartje zijn als menig marketinguiting. Het is dan ook essentieel dat uw medewerkers zich verbonden voelen met het bedrijf, het merk en met elkaar. En dat vraagt om passende communicatie. Interne Communicatiepartner zorgt hiervoor.

Partner in interne communicatie

Als externe partij hebben wij voldoende afstand tot uw bedrijf om gepast met uw medewerkers te communiceren. Hoe we dat doen? We maken ons uw bedrijfsprocessen eigen, inventariseren de informatiebehoefte en onderhouden contact met de stakeholders binnen uw organisatie. Periodiek of gericht op de actualiteit. We werken op de achtergrond, maar zijn altijd vol overtuiging betrokken.

Middelen

La Plume Media biedt: personeelsmagazines, apps, webcasts, mailings en nieuwsbrieven, intranet, TV-journaals (bedrijvenjournaals), All Employee Meeting en campagnes

Communicatiemiddelen

Meer informatie?

NEEM CONTACT OP

Communicatiemiddelen

Hoe ziet uw personeelsbestand eruit? Wie wilt u bereiken? Hoe vaak? En met welk doel? Afhankelijk van de antwoorden op deze vragen, stellen we een gerichte communicatiemix op. Denk aan personeelsbladen (online of print), een app, webcasts, een mailing of nieuwsbrief (online of print), intranet-onderhoud, een tv-journaal, all employee meeting of campagne. Lees hieronder meer.

 

  • All

Over

Interne Communicatiepartner is een label van La Plume Media. Het team van La Plume Media bestaat uit ervaren communicatie- en contentspecialisten. Onze werkwijze? Persoonlijk en transparant. Onze aanpak? Flexibel, weloverwogen en organisatiesensitief.

Veerle Focke

Veerle Focke

Algemeen Directeur / Communicatiespecialist

veerle@laplumemedia.nl

Gert-jan Dijkgraaf

Gert-Jan Dijkgraaf

Creatief Directeur / Audiovisueel specialist

gert-jan@laplumemedia.nl

Lilian ten Hove

Lilian ten Hove

Redactioneel Manager

lilian@laplumemedia.nl

Judith de Haan

Judith de Haan

Tekstschrijver

judith@laplumemedia.nl

Dionne Mokkenstorm

Dionne Mokkenstorm

Tekstschrijver en DTP’er

dionne@laplumemedia.nl

Marten Köpp

Marten Köpp

Animator

marten@laplumemedia.nl

Fester Koekoek

Fester Koekoek

Vormgever en DTP’er

fester@laplumemedia.nl

Suzanne Sitvast

Suzanne Sitvast

Stagiair tekstschrijven

suzanne@laplumemedia.nl

Mark Tol

Mark Tol

Afstudeerstagiair video

mark@laplumemedia.nl

Puck Junior

Puck Junior

Beveiliging en mascotte

 

 

 

Onze Partners

Voor de technische realisatie van onze werkzaamheden werken wij samen met verschillende partners.


Emark-transparant

Contact

Interne Communicatiepartner is een label van La Plume Media.

La Plume Media
Nieuwe Gracht 74
2011 NJ Haarlem
T: 023 2021333
E: info@internecommunicatiepartner.nl

contact

Neem contact met mij op